feminature clinic
ginekolog, ultrasonografista

dr Małgorzata Siergiej

Jestem specjalistką położnictwa i ginekologii, z pasją do zajmowania się kobietami w ciąży.

Owocem mojej fascynacji zagadnieniami związanymi z ciążą i pracą na bloku porodowym jest kierowanie od 2019 roku Oddziałem Patologii Ciąży Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Jestem także wykładowcą Wydziału Medycznego Uniwersytetu Łazarskiego w Warszawie.

Zajmuje się prowadzeniem ciąż fizjologicznych i patologicznych przyjmowaniem porodów i wykonywaniem cięć cesarskich oraz diagnostyką prenatalną.

Kompleksową opiekę nad ciężarną, prócz pracy w szpitalu, umożliwia mi wykonywanie badań USG w ciąży, w tym badań referencyjnych I, II i III trymestru. Pracując na najlepszym sprzęcie w Feminature Clinic, ze wspaniałymi pacjentkami, zawsze staram się by satysfakcja z przeprowadzonego badania dotyczyła i pacjentki i mnie jako lekarza ultrasonografisty.

Posiadam certyfikaty FMF w diagnostyce płodowej oraz certyfikat ultrasonografisty Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa oraz International Society of Urasound in Obsterics and Gynecology.

Moje zainteresowania zawodowe nieprzypadkowo powiodły mnie do realizacji pracy doktorskiej z zakresu ultrasonografii śródporodowej. Zainteresowania naukowe realizuję także będąc redaktorem działu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii międzynarodowego czasopisma Journal of Ultrasonography.

Aktywnie udzielam się w pracy samorządowej, będąc Zastępcą Okregowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Warszawie.

Zawsze staram się otoczyć pacjentkę możliwie najbardziej profesjonalną opieką, tak by w tym ważnym momencie życia jakim jest okres ciąży, porodu i połogu czuła wsparcie ze strony profesjonalisty w naszej dziedzinie. Zapraszam do Feminature Clinic, pacjentki przyjmuję w czwartki.

Małgorzata Siergiej - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

PCOS – fakty i mity

PCOS – czy trądzik lub ciemne owłosienie na ciele oznacza rozwój zespołu policystycznych jajników? Wiele kobiet zgłasza się do lekarza ginekologa z powodu nieustępującego trądziku

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »