feminature clinic
ginekolog

dr Katarzyna Opuchlik

Doktor Katarzyna Opuchlik ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł specjalisty z położnictwa i ginekologii uzyskała w 2018 roku w Instytucie Matki i Dziecka, w którym pracuje od 2010 roku do chwili obecnej.

Ukończyła kursy Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego obejmujące diagnostykę ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii.

Prowadzi ciąże, zarówno fizjologiczne, jak i te powikłane, wymagające wnikliwej obserwacji i szczególnej opieki. Ponadto jej obszarem zainteresowań jest ginekologia zabiegowa i onkologiczna. Przeprowadza operacje ginekologiczne, w szczególności małoinwazyjne zabiegi endoskopowe.

Możliwość jednoczesnej pracy w ambulatorium oraz w szpitalu pozwala jej zapewnić ciągłość opieki nad pacjentką w momencie pojawienia się jakiegokolwiek problemu wymagającego szerszej diagnostyki, interwencji zabiegowej lub konsultacji z innym specjalistą.

Praca jest dla niej pasją i daje jej dużo satysfakcji, a zaufanie pacjentek ogromnie cieszy.

Najważniejsze dla dr Opuchlik jest indywidualne podejście do każdego problemu, z jakim boryka się pacjentka i komfortowa atmosfera w trakcie wizyty.

Katarzyna Opuchlik - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »