feminature clinic
Ginekolog

dr Katarzyna Jobda

Doktor Katarzyna Jobda  jest specjalistka położnictwa i ginekologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując  w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Szpitalu przy ulicy Karowej w Warszawie.

Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych,  wprowadzaniem bezpiecznej i skutecznej antykoncepcji oraz hormonalnej terapii zastępczej. W jej praktyce klinicznej bardzo chętnie i skrupulatnie zajmuje się kobietami ciężarnymi, co stanowi idealne uzupełnianie jej pracy w Klinice. Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

W ginekologii i położnictwie szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zmian w zakresie patologii szyjki macicy.  Wykonuje wszystkie specjalistyczne badania w tym zakresie, w tym kolposkopię i wulwoskopię oraz pobieranie wycinków z szyjki metodami możliwie mało inwazyjnymi. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy będącej członkiem Europejskiej Federacji Kolposkopii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. Stale rozwija swoje umiejętności i kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach zarówno krajowych jak i międzynarodowych .

Do swoich pacjentek podchodzi indywidualnie, starając się, żeby każda kobieta czuła się swobodnie i komfortowo podczas wizyt.

Czas wolny spędza na czytaniu  książek oraz grze w tenisa ziemnego.

Katarzyna Jobda - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

U kogo cytologia?

Badanie cytologiczne jest szybkim i bezbolesnym narzędziem przesiewowym chorób szyjki macicy. Jest badaniem tanim, więc zasadne jest, by ją wykonywać raz do roku. Szczególnie u

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »