feminature clinic
ginekolog

dr Anna Pękalak-Czernek

Pani Doktor jest absolwentką Pierwszego Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyła w 2010 roku. Jest specjalistką położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego. Przez kilka lat zajmowała się pacjentkami w przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży. Ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż kobiet obciążonych chorobami internistycznymi, a także związanych z różnorodnymi wadami płodów.

Przez kilka lat prowadziła wykłady w dziedzinie ginekologii i położnictwa lekarzy na kursach specjalizacyjnych, a także szkoliła przyszłych rodziców w Szkole Rodzenia w Szpitalu Bielańskim. Co roku rzetelnie pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii.

W 2017 roku otrzymała międzynarodowy certyfikat International Ovarian Tumour Analysis – IOTA poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika i narządu rodnego. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem ciąż, zarówno fizjologicznej jak i tej powikłanej, a także poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych.

W swojej pracy zawsze stara się być cierpliwa, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, starając się rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem zachowując przy tym pełną empatię.

Prywatnie jest żoną Dominika i mamą dwóch energicznych chłopaków – Tymka i Gutka. Uwielbia tańczyć i spędzać czas na łonie natury, interesuje się nowoczesną architekturą i aranżacją wnętrz.

Anna Pękalak-Czernek - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwszą wizytą u ginekologa. Od niej zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście do życia intymnego

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »