feminature clinic
endokrynolog, seksuolog, internista

dr Anna Kępczyńska – Nyk

Dr Anna Kępczyńska – Nyk to specjalistka endokrynolog i seksuolog.

Dr Anna Kępczyńska – Nyk zajmuje się endokrynologią i holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Diagnozuje w kierunku schorzeń tarczycy, gonad (jąder i jajników), nadnerczy, przytarczyc, przysadki mózgowej. Po postawieniu diagnozy opiera skuteczne leczenie w chorobach tarczycy, przytarczyc nadnerczy, gonad czy przysadki mózgowej. Ważne jest, że dzięki swojemu internistycznemu doświadczeniu, potrafi leczyć pacjentów z towarzyszącymi chorobami układu krążenia, oddechowego i przewodu pokarmowego. Nie boi się wyzwań i dobrze zajmuje się nawet trudnymi pacjentami, z wieloma problemami hormonalnymi.

Dr Anna Kępczyńska – Nyk o sobie: „W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się choroby tarczycy, nadnerczy i gonad. W tym również zespoły hiperandrogenizacji u kobiet i zaburzenia miesiączkowania, a także leczenie hormonalne osób transseksualnych.”

Pacjenci Feminature Clinic bardzo lubią współpracę z dr Anną Kępczyńską – Nyk i chwalą ja za jej umiejętności oraz dobry kontakt.

Więcej o chorobach tarczycy przeczytaj tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaburzeniach miesiączkowania zajrzyj tu. 

 

Dr Kępczyńska Nyk – wykształcenie i doświadczenie

Dr Anna Kępczyńska – Nyk ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2002 roku. Następnie swoją karierę zawodową związała z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie. Tam też do 2021 roku prowadziła pacjentów ze schorzeniami internistycznymi oraz endokrynologicznymi.

Od 2011 do 2021 roku była nauczycielem akademickim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadziła tam ćwiczenia oraz seminaria w języku polskim i angielskim z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii dla studentów I Wydziału Lekarskiego oraz English Division. Była też wykładowcą na seminariach z zakresu propedeutyki endokrynologii dla studentów Dietetyki Wydziału Nauki o Zdrowiu.

Brała udział w programach naukowych prowadzonych w Klinice. W związku z tym jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych w dziedzinie endokrynologii. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, w 2015 roku w dziedzinie seksuologii, a w 2017 roku w dziedzinie endokrynologii.

Zapisz się do dr Kępczyńskiej w Feminature Clinic już dziś.

 

Moje artykuły w Bazie wiedzy

Pierwsza wizyta u ginekologa

Każda z nas, kobiet, przeżywała kiedyś stres związany z pierwsza wizyta u ginekologa. Od pierwszej wizyty u ginekologa zależy bardzo dużo: postrzeganie własnego ciała podejście

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »

Pływanie w ciąży

Pływanie w ciąży to świetny sposób na aktywność, bo odciąża kręgosłup i stawy! Należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów pływania w ciąży. Czystość

Podziel się wiedzą
Czytaj więcej »