feminature clinic
GINEKOLOG, Ultrasonografista

dr Anna Calik-Ksepka

Doktor Anna Calik-Ksepka jest asystentem w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej WUM oraz  II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Szpitalu przy ul. Karowej w Warszawie.

W praktyce klinicznej zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych i z dziedziny endokrynologii ginekologicznej oraz diagnostyką prenatalną USG. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach.

Obejmuje opieką i prowadzi ciąże zarówno fizjologiczne, jak i powikłane patologią ciąży. Posiada certyfikat FMF do oceny ryzyka wad genetycznych u płodu. Zajmuje się parami z problemem niepłodności.

Kobiety na każdym etapie życia – zarówno dziewczynki przed okresem pokwitania, jak i kobiety dojrzałe – mogą czuć się swobodnie i komfortowo podczas wizyty. Indywidualne podejście, leczenie skrojone na miarę potrzeb oraz współpraca w relacji lekarz – pacjent jest w jej ocenie sposobem na terapię idealną.

W wolnych chwilach chętnie pakuje plecak i rusza w rodzinne Podlasie.

Anna Calik-Ksepka - ZnanyLekarz.pl

Moje artykuły w Bazie wiedzy